ANKARA ŞUBE ÜYE EĞİTİMİ

14 Nisan 2014
Ankara Şubemize bağlı işyerlerinde çalışan üyelerimiz için düzenlenen eğitim programı devam ediyor. 12-13 Nisan 2014 tarihlerinde 244 üyemiz daha eğitim için Yalova Tesisleri’ndeydi.
 
Şube Genel Sekreteri Süleyman Uğuz’un açılışını yaptığı eğitim programı Şube Başkanı Alaattin Soydan’ın konuşması ile devam etti.
 
Genel Merkez Yöneticilerinden Genel Başkan Bayram Bozal, Genel Başkan Yardımcısı Yüksel İlbeyli ve Genel Eğitim Sekreteri İbrahim Kılıç’ın da katılımıyla gerçekleştirilen Eğitim Programında Genel Başkan Bayram Bozal da bir konuşma yaptı. Bozal, konuşmasında yönetime geldikleri günden bugüne kadar geçen 2.5 yıllık sürede yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi verdi. Bozal, ayrıca çalışma hayatının gündemindeki konulara da değindiği konuşmasında, Yönetim olarak üyelerimiz başta olmak çalışanların sorunlarının çözüme kavuşturulması noktasında ciddi mesai harcadıklarını ifade etti. Genel Başkan Bozal’ın konuşmasının ardından Eğitim Müdürü Tarkan Zengin’in sunumuna geçildi. Programın sonunda ise katılımcılara sertifika verildi.