ANKARA ŞUBE İSG-2

20 Aralık 2016

Sendikamızın Savunma ve Güvenlik İş Kolunda İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürünü Geliştirme Eğitim Projesi kapsamında yürütülen eğitim programına, 20 Aralık 2016 tarihinde Ankara Şubemiz bağlısı 11’inci Ana İkmal Merkezi Komutanlığı ile Elektronik ve Elektro 0ptik Sistemler Ana Bakım Merkezi Komutanlığı eğitimleriyle devam edildi. 

Genel Başkanımız Bayram BOZAL, Genel Başkan Yardımcımız Yüksel İLBEYLİ, Genel Sekreterimiz Yavuz KOÇAK, Genel Mali Sekreterimiz Haldun KURUBACAK, Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim KORKMAZ, Ankara Şube Yönetimimiz, işveren temsilcileri ile yaklaşık 200 kişinin katıldığı eğitim programının açılışını Şube Başkanımız Alaattin SOYDAN yaptı.

Genel Başkanımız Bayram BOZAL’ın iş sağlığı ve güvenliğinin önemi ve Milli Savunma Bakanlığı’nda yeniden yapılanma başta olmak üzere Sendikamız, çalışma hayatı ve ülke gündemini değerlendiren konuşmasının ardından eğitim programı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi Başkan Yardımcısı Kenan YAVUZ ile Eğitim Müdürümüz Tarkan ZENGİN’in sunumlarıyla sona erdi.

Eğitim programı sonrası Yöneticilerimiz 11’inci Ana İkmal Merkezi Komutanı İkmal Albay A. Kadir ŞEKER ile Elektronik ve Elektro 0ptik Sistemler Ana Bakım Merkezi Komutanı Bakım Albay Okan ACARTÜRK’ü makamlarında ziyaret ettiler. Yöneticilerimiz daha sonra işveren vekilleriyle birlikte işçi yemekhanesinde üyelerimizle öğle yemeği yediler ve sonrasında da işyeri temsilciğinde çay içtiler.