ANKARA 1 NO’LU ŞUBE İSG EĞİTİMİ-2

6 Aralık 2016

Sendikamızın Savunma ve Güvenlik İş Kolunda İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürünü Geliştirme Eğitim Projesi kapsamında yürütülen eğitim programının 3’üncü dönemine, 6 Aralık 2016 tarihinde Ankara 1 No’lu Şubemiz bağlısı Kara Kuvvetleri 5’inci Ana Ana Bakım Merkezi Komutanlığı ve 45’inci Bakım Merkezi Komutanlığı işyerleri eğitimleriyle devam edildi. 

Milli Savunma Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Sendikamızın ortak düzenlemiş olduğu eğitim programının sabah bölümü öncesi, Genel Başkanımız Bayram BOZAL, Genel Başkan Yardımcımız Yüksel İLBEYLİ, Genel Sekreterimiz Yavuz KOÇAK, Genel Mali Sekreterimiz Haldun KURUBACAK, Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim KORKMAZ ve Ankara 1 No’lu Şube Yönetimimiz, 5’inci Ana Bakım Merkezi Komutanı Bakım Albay Adnan OCAK’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyaretin ardından Yöneticilerimiz, işveren temsilcileri ve 650 katılımıyla gerçekleştirilen eğitim programına katıldılar. Şube Başkanımız Bekir TARHAN’ın açılışını yaptığı eğitim programı, Genel Başkanımız Bayram BOZAL’ın Sendikamız, çalışma hayatı ve ülke gündemini değerlendiren konuşmasıyla devam etti. Eğitim programı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi Başkan Yardımcısı Kenan YAVUZ ile Eğitim Müdürümüz Tarkan ZENGİN’in sunumlarıyla tamamlandı.

Yöneticilerimiz öğleden sonraki eğitim programı öncesi 45’inci Bakım Merkezi Komutan Vekili Teknik Müdürü Yarbay Hasan ÇİVİCİ’yi makamında ziyaret ettiler. Ziyaretin ardından 45’inci Bakım Merkezi Komutanlığı’nda Genel Merkez ve Şube Yöneticilerimiz ve işveren temsilcileri ile 300 kişinin katılımıyla geçekleştirilen eğitim programının açılısını Ankara 1 No’lu Şube Başkanı Bekir TARHAN yaptı. Genel Başkanımız Bayram BOZAL’ın açılış konuşmasının ardından eğitim programı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi Başkan Yardımcısı Kenan YAVUZ ile Eğitim Müdürümüz Tarkan ZENGİN’in sunumlarıyla sona erdi.