ANKARA 1 NO’LU ŞUBE İSG EĞİTİMİ-1

5 Aralık 2016

Sendikamızın Savunma ve Güvenlik İş Kolunda İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürünü Geliştirme Eğitim Projesi kapsamında yürütülen eğitim programının 3’üncü dönemine, 5 Aralık 2016 tarihinde Ankara 1 No’lu Şubemiz bağlısı Kara Kuvvetleri Lojistik Komutanlığı 4. Ana Bakım Merkezi Komutanlığı eğitimiyle devam edildi. 

Milli Savunma Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Sendikamızın ortak düzenlemiş olduğu eğitim programı öncesi Genel Başkanımız Bayram BOZAL,  Genel Sekreterimiz Yavuz KOÇAK, Genel Mali Sekreterimiz Haldun KURUBACAK ve Ankara 1 No’lu Şube Yönetimimiz, 4’üncü Ana Bakım Merkezi Komutanı Bakım Albay Erol ÇETİN’i makamında ziyaret ettiler.

Ziyaretin ardından Yöneticilerimiz, İşyeri Komutanı Bakım Albay ÇETİN ve Teknik Müdür Mühendis Albay Reha OĞUZ’un da aralarında bulunduğu 350 kişinin katılımıyla gerçekleştirilen eğitim programındaydı.

Şube Başkanımız Bekir TARHAN’ın açılışını yaptığını eğitim programında, Genel Başkanımız Bayram BOZAL 15 Temmuz Darbe Girişimi ve MSB’de yeniden yapılanma, 26. Dönem Toplu İş Sözleşmesi ve İş Sağlığı Güvenliği konuları başta olmak üzere ülkemiz, çalışma hayatı ve Sendikamızın gündemindeki konuları değerlendiren bir konuşma yaptı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi Başkan Yardımcısı Kenan YAVUZ ile Eğitim Müdürümüz Tarkan ZENGİN’in sunumlarıyla devam eden eğitim programı, İşyeri Komutanı Bakım Albay Erol ÇETİN’in kapanış konuşmasıyla sona erdi.

Yöneticilerimiz ve işveren temsilcileri, eğitim programı sonrasında işçi yemekhanesinde üyelerimizle birlikte öğle yemeği yediler.