ADANA ŞUBEMİZİN 25. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

20 Mayıs 2022

Adana Şubemizin 25. Olağan Genel Kurulu, 14 Mayıs 2022 tarihinde Adana’da yapıldı. Genel Kurul’da seçilen Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurulu üyeleri, 20 Mayıs 2022 tarihinde mazbatalarını alarak görevlerine başladı.

Adana Şubemizin 25. Olağan Genel Kurulu’nda; Divan Başkanlığına Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN, Divan Başkan Yardımcılığına Genel Sekreterimiz Yaşar YAVUZ, Divan Kâtipliğine Güvenlik Merkez Şube Başkanımız Mustafa DERE,  Divan üyeliklerine ise Kocaeli Şube Başkanımız Korkut GÖKBAYRAK ve Sakarya Şube Başkanımız İsa KAYA seçildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam eden Genel Kurul’a, Genel Merkez Yöneticilerimiz, Şube Yöneticilerimiz, Bölge ve İl Temsilcilerimizin yanı sıra TÜRK-İŞ Adana 4. Bölge Temsilcisi Edip GÜLNAR başta olmak üzere TÜRK-İŞ’e bağlı sendikaların Şube Başkanları da katıldı. Şube Başkanımız Erdal AKALIN’ın açılış konuşmasını yaptığı Genel Kurul’da, TÜRK-İŞ Adana 4. Bölge Temsilcisi Edip GÜLNAR da kısa bir konuşmayla katılımcıları selamladı.

Genel Kurul, Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN’ın delegasyona hitap etmesinin ardından, Yönetim ve Denetleme Kurulu raporlarının görüşülmesi ve zorunlu organların seçimleriyle tamamlandı.

Adana Şubemizin 25. Olağan Genel Kurulu’nda yapılan seçim sonucunda Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurulları aşağıdaki isimlerden oluştu.

YÖNETİM KURULU

Şube Başkanı: Erdal AKALIN

Şube 2. Başkanı: Ahmet ÖZGÖREN

Şube İdari Sekreteri: Nuri ATÇI

Şube Mali Sekreteri: Mustafa HORAN

Şube Eğitim ve Teşkilat Sekreteri: Günalp GÜNYAŞAR

 

DENETLEME KURULU

Battal MUHİT

Fatih ÖZTÜRK

Uğur SAZİL

Erdinç KILIÇOĞLU

Hüseyin BÖRKLÜ

 

DİSİPLİN KURULU

Hakan BAYER

Faruk EŞKİ

Ercan DURAL

İrfan ŞAHİN

Mehmet Sami SEVİNÇ