ADANA ŞUBE HİZMET BİNASI AÇILIŞI

3 Ekim 2017

Adana Şubemizin yenilenen Şube Binası 2 Ekim 2017 tarihinde hizmete açıldı.  Açılış törenine, Genel Başkanımız Bayram BOZAL, Genel Başkan Yardımcımız Yüksel İLBEYLİ, Genel Sekreterimiz Yavuz KOÇAK, Genel Mali Sekreterimiz Haldun KURUBACAK, Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim KORKMAZ, Şube Başkanlarımız, Adana Şube Yönetimi ve üyelerimiz yanında AK Parti İl Başkanı Av. Fikret YENİ, Seyhan İlçesi Belediye Başkanı Zeydan KARALAR, Çukurova İlçesi Belediye Başkanı Soner ÇETİN, AK Parti Sarıçam İlçesi Başkan Yardımcısı Av. Fatih ÜNSAL, Adana Polis Akademisi Müdürü Naim CENGİZ, İskenderun 51. Ağır Bakım Komutanlığı Fabrika Müdürü Albay Ertan URAL, Vectrus’u temsilen Av Tayfun TURHANOĞLu ve Metin CENGİZ, Türk İş Adana Bölge Temsilcisi Edip GÜLNAR ve Türk-İş’e bağlı Adana şube başkanları da katıldı.

Dualarla yapılan açılışın ardından Yöneticilerimiz bir süre konuklarla sohbet ettiler. Daha sonra toplantı salonunda Genel Başkanımız Bayram BOZAL, Şube Başkanları, Adana Şube Yönetimi ve üyelerimize hitaben Sendikamız, çalışma hayatı ve ülke gündemini değerlendiren bir konuşma yaptı.

Yöneticilerimiz aynı akşam açılışa katılmak için Mersin ve İskenderun’dan gelen üyelerimiz ve İskenderun 51. Ağır Bakım Komutanlığı Fabrika Müdürü Albay Ertan URAL ile akşam yemeğinde bir araya geldiler.