ADANA-MERSİN İŞYERİ ZİYARETLERİ

25 Mayıs 2013
Genel Merkez Yöneticilerimiz, işyeri ziyaretleri kapsamında 13-14 Mayıs 2013 tarihlerinde Adana ve Mersin’deydi. Genel Başkan Yardımcıları Yüksel İlbeyli, İdris Keşan, Genel Sekreter Haldun Kurubacak, Genel Eğitim Sekreteri İbrahim Kılıç, Adana Şube Genel Sekreteri Selçuk Erginkara, Mali Sekreter Sedat Bilmez, Mersin Deniz Onarım Destek Komutanlığı İşyeri Temsilcisi İsmail Butav ile birlikte işyerlerini gezdiler.
Yöneticilerimiz, ilk olarak Mersin’de TF-33 Tank Çiftliğini ziyaret etti. Burada Şef Mehmet Sait Altunay tarafından ağırlan Yöneticilerimiz, üyelerimizle de bir araya gelerek 7. Dönem ANT Toplu İş Sözleşmesinde gelinen süreci ile ilgili bilgi verdiler. Ardından Deniz Kuvvetleri Akdeniz Bölge Mersin Onarım Destek Komutanlığını ziyaret eden Yöneticilerimiz, burada İşyeri Komutanı Deniz Albay A. Ogün Çatalkaya ile görüştüler. Yöneticilerimiz daha sonra atölyeleri ziyaret ederek üyelerimizle de bir araya geldiler.
Yöneticilerimiz, Mersin’den sonra Adana’da da işyeri ziyaretlerinde bulundular. Adana da ilk olarak işyeri temsilcisi İlhan Yılmaz ile birlikte Tedarik Bölge Başkanlığını ziyaret eden Yöneticilerimiz, burada İşyeri Komutanı İkmal Albay Hüseyin Yavaş tarafından ağırlandılar. Ardından Adana ANT Yerüstü Akaryakıt Depo Şefliğini ziyaret eden Yöneticilerimiz, Şef Bekir Üzüm ile beraber üyelerimizle buluşarak toplu iş sözlemesin de gelinen süreç ve çalışma koşullarını değerlendirdiler. Genel Merkez Yöneticilerimizin Adana’daki son işyeri ziyareti ise TF-34 Tank Çiftliğine oldu. Burada Şef Metin Yiğit tarafından ağırlanan Yöneticilerimiz, ziyarette üyelerimizle de bir araya gelerek çalışma hayatı ile ilgili konuları değerlendirdiler.