4 Mayıs 2012
![](https://harb-is.org.tr/wp-content/uploads/2020/01/thumber-2020-01-20T202134.740.jpg)
İzmir Şube, 1 Mayıs’ta Gündoğdu’daydı
İzmir Şubesi, 1 Mayıs’ı bölgedeki diğer sivil toplum örgütleriyle birlikte Gündoğdu’nda kutladı. Sabah saatlerinde Alsancak Limanı’nda toplanan Türk Harb-İş Sendikası İzmir Şube üyeleri buradan Gündoğdu Meydanı’na kadar yürüdüler. Gündoğdu Meydanı’ndaki çoşkulu 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamalarına şube yöneticileri ve üyelerimiz aileleri ile birlikte katıldı.