3. HAVA BAKIM FABRİKA MÜDÜRÜLÜĞÜNÜ ZİYARET

28 Şubat 2018

Genel Başkanımız Bayram BOZAL, Ankara Şube Başkanımız Alaattin SOYDAN ile birlikte 27 Şubat 2018 tarihinde Milli Savunma Bakanlığı Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü 3.Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü’ndeydi.

Yöneticilerimiz burada, Milli Savunma Bakanlığı Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü 3.Hava Bakım Fabrika Müdürü ve aynı zamanda Hava Dikimevi Müdürü Hava İkmal Albay Tahir Kahan BÜYÜKSARAÇ,  3. Hava İkmal Grup Komutanı İkmal Albay Teoman ATİKER, Teknoloji ve Üretim Başkanı Hava Mühendis Albay İlhan BÜYÜKBOZKIRLI, Teknoloji Yönetim Başkanı Hava Mühendis Albay Mehmet GÜLDEREN, Elektronik Sistemler Müdürü Hava Mühendis Albay İbrahim GEÇİT, Plan ve Program Başkanı Hava Mühendis Albay Vedat AKÇADAĞ, Mühimmat ve Yer Silah Sistemleri Başkanı Mühendis Albay Ünal FİDAYE, Mekanik Atölye Amiri Hava Mühendis Yarbay Remzi KAYA,  Ölçü Aletleri Müdürü Yarbay İlknur UYAN ile Elektro Mekanik Sistemler Müdürü Hava Mühendis Binbaşı Mustafa TURAN’dan oluşan heyet ağırladı.

Yöneticilerimiz işveren heyeti ile birlikte ilk olarak Teknoloji ve Üretim Komutanlığı’nda çalışan üyelerimizle birlikte kahvaltı yaptı.  Kahvaltıda Genel Başkanımız Bayram BOZAL, üyelerimize hitaben kısa bir konuşmada yaptı.

Daha sonra Yöneticilerimiz ve işveren heyeti ile birlikte Elektrik Sistemler Müdürlüğü atölyelerini ziyaret ederek, üyelerimizle tezgâhları başında bir araya geldiler.

Atölye ziyaretinin ardından Yöneticilerimiz, Mühimmat ve Yer Silah Sistemleri Müdürü Hava Mühendis Albay Ünal FİDAYE’yi makamında ziyaret ettiler.  Mühimmat ve Yer Silah Sistemleri Müdürü çalışanlarıyla bir araya gelen Genel Başkanımız BOZAL, Hava Kuvvetleri Komutanlığı için üretimi yapılan mühimmatlarla ilgili bilgi alırken, çalışanlara milli savunma sanayimize katkılarından dolayı da teşekkür etti.

3.Hava Bakım Fabrika Müdürü ve aynı zamanda Hava Dikimevi Müdürü Hava İkmal Albay Tahir Kahan BÜYÜKSARAÇ başkanlığındaki işveren heyeti ile birlikte Dikimevi Müdürlüğü’nü gezen Yöneticilerimiz, üyelerimizle çalışma ortamında görüşme imkânı buldular.

Yöneticilerimiz, Ölçü Aletleri Müdürlüğünü ziyaretin ardından İşçi Temsilci Odasına geçtiler. Daha sonra işveren heyeti ile birlikte 3. Hava ikmal Grup Komutanlığı dinlenme odasında çay içen Yöneticilerimiz, Teknik Yönetim Başkanı Hava Mühendis Albay Mehmet GÜLDEREN ile makamında görüştüler. Yöneticilerimiz, 3.Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü’ndeki programlarını, işçi yemekhanesi ve idari kontrol çalışanlarıyla görüşmesi ile tamamladılar.