3.H.İ.B.M. KOMUTANLIĞINI ZİYARET

6 Kasım 2014
Genel Başkanımız Bayram BOZAL ve Genel Başkan Yardımcımız Yüksel İLBEYLİ, Ankara Şube Yönetimi ile birlikte 4 Kasım 2014 tarihinde Hava Kuvvetleri Komutanlığı 3. Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı’nı ziyaret etti.
Yöneticilerimiz burada ilk olarak İşyeri Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral İhsan ÖZDAMAR’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler. Daha sonra Kurmay Başkanı Hava İstihbarat Albay Selçuk BAŞYİĞİT’i makamında ziyaret eden Yöneticilerimiz, bu ziyaretin ardından Teknoloji ve Üretim Komutanı Hava Mühendis Albay Mustafa İLARSLAN’ı da makamında görüştüler. Yöneticilerimizin Albay İLARSLAN’ı ziyaretinde, Plan Program Başkanı Hava Mühendis Albay Burhan ŞAHİN ve Teknoloji Yönetim Başkanı Yardımcı Doçent Hava Mühendis Albay Ersin GÖSE’de hazır bulundu.
Yöneticilerimiz, 3. Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı ziyaretlerinde Üretim Atölyeleri Başkanı Hava Mühendis Albay İlhan BÜYÜKBOZKIRLI’yı da makamında ziyaret ettiler. Daha sonra BÜYÜKBOZKIRLI ile birlikte atölyeleri dolaşan Yöneticilerimiz, üyelerimizle tezgahları başında biraraya geldiler. Elektronik ve Mekanik Sistemler Bölümü Müdürü Hava Mühendis Yüzbaşı Mustafa TURAN’ın da atölyede Yöneticilerimize eşlik ettiği ziyarette, Elektronik Sistemler Müdürü Hava Mühendis Yarbay Aziz YILMAZ ve Yer Silah Sistemleri Müdürü Hava Mühendis Yarbay Mehmet GÜLDEREN kendi atölyelerinde Yöneticilerimize çalışmalarla ilgili bilgi verdiler.
Yöneticilerimiz öğle yemeğini, İş Yeri Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral İhsan ÖZDAMAR ile beraber  işçi yemekhanesinde üyelerimizle yediler. Atölye ziyaretlerinde üyelerimizle zaman zaman bir araya gelen Yöneticilerimiz, kısa sohbetler gerçekleştirerek, toplu fotoğraflar çektirdiler.