1’İNCİ HAVA BAKIM FABRİKA MÜDÜRLÜĞÜNDE EĞİTİM YAPILDI

13 Kasım 2017

Milli Savunma Bakanlığı Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü 1’inci Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü’nde çalışan üyelerimiz için Sendikamız eğitim programı düzenledi.

1’inci Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü Konferans Salonu’nda 13 Kasım 2017 tarihinde gerçekleştirilen eğitim programına, Genel Başkanımız Bayram BOZAL, Fabrika Müdürü Hava Tuğgeneral Gürhan ERGÜRHAN, Eskişehir şube Yönetimimiz ve 100 üyemiz katıldı.

Şube Başkanı Şenol YILMAZ’ın açılışını yaptığı eğitim programında, 1’in Hava Bakım Fabrika Müdürü Hava Tuğgeneral Gürhan ERGÜRHAN de kısa bir konuşma ile üyelerimizi selamladı.

Genel Başkanımız Bayram BOZAL ise programda yaptığı konuşmada milli savunma sanayiinde geçmişten günümüze sendikalaşma faaliyetleri ve Türk Harb-İş Sendikası’nın çalışmaları hakkında bilgi verdi. Genel Başkanımız BOZAL, ayrıca Sendikamızın üye eğitimlerine büyük önem verdiğini, bu nedenle eğitim programlarını aralıksız devam ettirdiğini anlattı.

Konuşmaların ardından program Eğitim Müdürümüz Tarkan ZENGİN, “Türkiye’de Sendikal Hareket” başlıklı sunumunu ile tamamlandı.