1.HAVA İKMAL BAKIM MERKEZİ KOMUTANLIĞI’NI ZİYARET

19 Haziran 2015
Genel Başkanımız Bayram BOZAL ve Genel Başkan Yardımcımız Yüksel İLBEY’li işyeri ziyaretleri kapsamında Eskişehir Şube Başkanı Şenol YILMAZ ve Şube Yönetimi ile birlikte 15 Haziran 2015 tarihinde Hava Kuvvetleri Komutanlığı 1. Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığını ziyaret ettiler.
1.Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı’nda ilk olarak İşyeri Komutanı Hava Pilot Tümgeneral Mehmet ÖZLÜ ile makamında görüşen yöneticilerimiz, daha sonra işyerlerini ziyaret ettiler.
F-16 ünitesi ve F-4 ünitelerini gezen Yöneticilerimize, ünitelerin tanıtımı yapılırken yazılım bürolarında ve test kabinlerinde detaylı bilgi verildi. Yöneticilerimiz, burada üyelerimizle kısa sohbetler gerçekleştirme imkânı buldular.
Yöneticilerimiz, öğle saatinde de işveren temsilcileri ve üyelerimizle 10 No’lu Hangar’da bir araya geldiler. Burada Genel Başkanımız Bayram BOZAL, 25. Dönem Toplu İş Sözleşmeleri başta olmak üzere çalışma hayatının gündemindeki konuları değerlendirdi.
Aynı günün akşamı ise Genel Merkez Yöneticilerimiz, Eskişehir Şube Genişletilmiş Temsilci ve Danışma Kurulu Toplantısı’na katıldılar. Toplantıda, Genel Başkanımız Bayram BOZAL, toplu iş sözleşmeleri başta olmak üzere sendikamız ve çalışma hayatının gündemindeki konular ile ilgili bir konuşma yaptı.